Log masuk
Nama Pengguna

Kata Laluan



Belum menjadi ahli?
KLIK DI SINI untuk mendaftar.

Terlupa kata laluan?
Memerlukan yang baru KLIK DI SINI .
E-Solat
Mari Belajar Bahasa
Sebagai IPG yang mempunyai pelajar dari pelbagai bangsa dan bahasa kita sepatutnya mencuba untuk mengetahu perkataan-perkataan asas yang biasa digunakan dalam komunikasi seharian. Sebagai permulaan mari kita mencuba perkataan-perkataan ini.
Latihan 1
Undian ahli
Adakah anda memahami konsep kampus lestari?

Saya memahami
Saya memahami
61% [17 Undian]

Saya kurang memahami
Saya kurang memahami
29% [8 Undian]

Saya tidak Pasti
Saya tidak Pasti
11% [3 Undian]

Undian: 28
Anda mesti log masuk untuk membuat undian.
Bermula: 02.02.12
Shoutbox
You must login to post a message.

17-04-2014 11:10
HARI PROFESIONALISME Tajuk : Taklimat Syarat Penganugerahan Sijil/Diploma/Ijaz
ah Penceramah : En Radzuan Bin Hj Mohammad, Ketua Jabatan Peperiksaan IPGM Tarikh : 18.04.2014 (Jumaat) Masa :

21-02-2014 15:20
HARI PROFESIONALISME Tajuk : Pemantapan MS ISO PT 05 Penceramah : DR Chiew Chin Mon Tarikh : 28.02.2014 (Jumaat) Masa : 2.45 Ptg - 5.00 Ptg Tempat : Dewan Kirby

21-01-2014 12:52
MESYUARAT JAWATANKUASA KEUTUHAN URUS TADBIR. Tarikh: 22 Jan 2014 (Rabu) Masa: 2.30 Ptg. Tempat: Bilik Persidangan.

08-03-2013 16:19
Taklimat eSPLG Tarikh: 8 Mac 2013 Hari: Jumaat Masa: 3.00 petang Tempat: Dewan Kirkby

23-12-2012 22:35
Mesyuarat Staff akan diadakan pada 27 Disember 2012 (Khamis), Mulai jam 8.00 pagi di Dewan Kirkbey. Semua pensyarah diwajibkan hadir

Shoutbox Archive
Aduan Pelanggan
Pengurusan dan Pentadbiran

Pengarah

Tuan Haji Daud bin Md. Saman

B.Ec

email: daudmd.saman@yahoo.com

a

Pemangku Timbalan Pengarah

Tuan Haji Abu Bakar bin Othman

M.A

email: abubakar.othman54@gmail.com

a

Ketua Jabatan Hal Ehwal Pelajar

Encik Mohd Khalil bin Yusoff

M.A

email: khalilyusoff@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Ilmu Pendidikan

Encik Zainuddin bin Ahmad Redzuan

M.Ed

email: zainuddinjip@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Pengajian Melayu

Encik Othaman Bin Ahamad

M.A

email:othman5599@gmail.com

a

Ketua Jabatan Bahasa

Encik Azizan bin Ariffin

M.Sc

email: azizan6@gmail.com

a

Ketua Jabatan Sains Sosial

Encik Aznan bin Harun

B.A(Hons)

email: aznanhr@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Sains

Dr. Zainal Abidin bin Abd Hamid

Ph.D

email: kjsains@ipgktb.edu.my

a

Ketua Jabatan Matematik

En. Md. Razhi bin Hassan

B.Sc (Hons)

email: mdrazhi@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Teknologi Pendidikan

Pn. Suriaty bt. Md. Aroff

M.Ed

email: suriaty_edd@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Pendidikan Jasmani Dan Kesihatan

Cik Rosyati binti Hussin

B.Ed (Hons)

email: rdeeardy@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Penyelidikan Dan Inovasi Profesionalisme Keguruan

Dr. Sajap bin Maswan

ED.d

email: sajap@sajadstudio.info

a

Ketua Jabatan Pendidikan Islam Dan Moral

Encik Zambri bin Ahmad

M.A

email: zambri66@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Kemahiran Hidup

Tuan Haji Zakaria bin Husain

B.Tech. Ed

email: zbh2mptb@gmail.com

a

Ketua Unit Peperiksaan

Encik Johari bin Harun

M.Ed

email: kupeperiksaan@ipgktb.edu.my

a

Ketua Unit Kokurikulum

Pn. Hjh. Rohaya binti Ahmad

M.Ed

email: rohayas_67@yahoo.com

a

Ketua Unit Latihan Dalam Perkhidmatan

Encik Shahril bin Wanteh

B.Sc

email: swt1803@yahoo.com

a

Ketua Unit Praktikum

Mohd Zamri Bin Mohd Akhir

MA

email: zamriipgm@gmail.com

a

Ketua Unit Multimedia

Tn. Hj. Mohd Basil bin Kabib@ Hj. Damanhuri

M.Sc

email: kumultimedia@ipgktb.edu.my

a

Ketua Unit Pembangunan

Encik Mohd Najib Bin Rashid

M.Sc

email: najibiptb@gmail.com

a

Ketua Unit Perhubungan

Tn. Hj. Aminuddin Abd Yazid

M.A

email: aminuddin1961@yahoo.com

a

Ketua Unit Perpustakaan

Encik Mohd Dariah bin Ibrahim

M.Ed

email: dariahmd@yahoo.com

a

Ketua Unit Khidmat Pengurusan

Encik Idrus bin Jali

M.Ed

email: drusjali@gmail.com

a

Ketua Unit Pusat Islam

Encik Mohd Hafizan Bin Ab Halim

MA

email: hafizan2u@gmail.com

a

Pegawai Eksekutif Kanan

Puan Noridatol Badriah binti Norizan

email: noridatol.badriah@gmail.com