Navigasi
Pengguna Di talian
» Tetamu Di Talian: 1

» Ahli Di Talian: 0

» Keseluruhan Ahli: 1,049
» Ahli Terbaru: fazil bin hassan
JK Pelaksana Aktiviti
Login Emel Staf
Pautan Utama
Mari Belajar Bahasa
Sebagai IPG yang mempunyai pelajar dari pelbagai bangsa dan bahasa kita sepatutnya mencuba untuk mengetahu perkataan-perkataan asas yang biasa digunakan dalam komunikasi seharian. Sebagai permulaan mari kita mencuba perkataan-perkataan ini.
Latihan 1
Undian ahli
Adakah anda memahami perbezaan konsep kreativiti dan inovasi?

Saya memahami
Saya memahami
95% [18 Undian]

Saya kurang memahami
Saya kurang memahami
0% [0 Undian]

Saya tidak Pasti
Saya tidak Pasti
5% [1 Undian]

Undian: 19
Anda mesti log masuk untuk membuat undian.
Bermula: 12.05.14
Video Pilihan
Cover Song Kasih Pada Mu
Twitter IPGKTB
Log masuk
Nama Pengguna

Kata Laluan



Belum menjadi ahli?
KLIK DI SINI untuk mendaftar.

Terlupa kata laluan?
Memerlukan yang baru KLIK DI SINI .
Demi Masa
Info Aktiviti
Sistem Pantau
Aduan Pelanggan
Shoutbox
You must login to post a message.

25-03-2015 21:56
Maaf, buat masa ini, kami belum terima lagi sebarang berita atau arahan daripada IPGM untuk menerima pelajar DPLI penuh masa bagi ambilan Julai tahun 2015. Harap maklum.

24-03-2015 13:01
salam admin..bila tarikh prmohonan DPLI utk intake julai dibuka??? Harap admin update bila dh dibuka..terima kasih

19-03-2015 08:02
Tawaran program DPLI - Kursus Dalam Cuti hanya untuk guru sementara yg sedang mengajar di sekolah shj, sila rujuk JPN setiap negeri. IPG hanya menerima pelajar lepasan SPM shj, intake Jun/Jul 2015.

17-03-2015 12:56
assalamualaikum jika pengambilan pada jan dan julai bagaimana jika pelajar yang akan tamat pengajian pada jun ini adakah berkesempatan untuk mengikuti kursus pada julai dengan hanya menggunaan tran

16-03-2015 17:47
Assalamualaikum admin..bilakah tarikh DPLI untuk pengambilan Julai 2015 dibuka..??kalau dah dibuka harap admin updates..terima kasih

Shoutbox Archive
Facebook IPGKTB
Pengurusan dan Pentadbiran

Pengarah

Tuan Haji Daud bin Md. Saman

B.Ec

email: pengarah@ipgktb.edu.my

a

Timbalan Pengarah

En. Mohd Saat bin Abas

M.A

email: timbalan@ipgktb.edu.my

a

Ketua Jabatan Hal Ehwal Pelajar

Encik Mohd Khalil bin Yusoff

M.A

email: khalilyusoff@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Ilmu Pendidikan

Encik Zarani b. Othman

M.Ed

email: zarani@ipgktb.edu.my

a

Ketua Jabatan Pengajian Melayu

Encik Othaman Bin Ahamad

M.A

email:othman5599@gmail.com

a

Ketua Jabatan Bahasa

Encik Azizan bin Ariffin

M.Sc

email: azizan6@gmail.com

a

Ketua Jabatan Sains Sosial

Encik Aznan bin Harun

B.A(Hons)

email: aznanhr@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Sains

Dr. Zainal Abidin bin Abd Hamid

Ph.D

email: kjsains@ipgktb.edu.my

a

Ketua Jabatan Matematik

En. Md. Razhi bin Hassan

B.Sc (Hons)

email: mdrazhi@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Teknologi Pendidikan

Pn. Suriaty bt. Md. Aroff

M.Ed

email: suriaty_edd@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Pendidikan Jasmani Dan Kesihatan

Cik Rosyati binti Hussin

B.Ed (Hons)

email: rdeeardy@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Penyelidikan Dan Inovasi Profesionalisme Keguruan

Dr. Hj. Sajap bin Maswan

Ed.D

email: sajap@sajadstudio.info

a

Ketua Jabatan Pendidikan Islam Dan Moral

Encik Zambri bin Ahmad

M.A

email: zambri66@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Reka Bentuk dan Teknologi

Tuan Haji Zakaria bin Husain

B.Tech. Ed

email: zbh2mptb@gmail.com

a

Ketua Unit Peperiksaan dan Penilaian

Encik Roslee bin Osman

M.Ed (Ekonomi)

email: kupeperiksaan@ipgktb.edu.my

a

Ketua Unit Kokurikulum

Pn. Hjh. Rohaya binti Ahmad

M.Ed

email: rohayas_67@yahoo.com

a

Ketua Unit Latihan Dalam Perkhidmatan

Encik Rosli bin Saidin

B.Sc (Hons) Ed.

email: kuldp@ipgktb.edu.my

a

Ketua Unit Praktikum

Encik Shahril bin Wanteh

B.Sc

email: swt1803@yahoo.com

a

Ketua Unit Multimedia

Tn. Hj. Mohd Basil bin Kabib @ Hj. Damanhuri

M.Sc (Teknologi Maklumat)

email: mbasil@ipgktb.edu.my

a

Ketua Unit Pembangunan

Encik Mohd Najib Bin Rashid

M.Sc

email: najibiptb@gmail.com

a

Ketua Unit Perhubungan

Tn. Hj. Aminuddin Abd Yazid

M.A

email: aminuddin1961@yahoo.com

a

Ketua Unit Perpustakaan

Encik Idrus bin Jali

M.Ed

email: drusjali@gmail.com

a

Ketua Unit Khidmat Pengurusan

Tuan Haji Azhan bin Yusoff

M.A

email: kukp@ipgktb.edu.my

a

Ketua Unit Pusat Islam

Encik Mohd Hafizan Bin Ab Halim

MA

email: hafizan2u@gmail.com

a

Pegawai Eksekutif Kanan

Puan Noridatol Badriah binti Norizan

email: noridatol.badriah@gmail.com