Navigasi
Pengguna Di talian
» Tetamu Di Talian: 2

» Ahli Di Talian: 0

» Keseluruhan Ahli: 1,770
» Ahli Terbaru: Zuriani Binti Mohamed Nayan
Makkah TV Live
PROSPEN Zon Utara
3rd ICTLD
JK Pelaksana Aktiviti
Login Emel Staf
Pautan Utama
Brosur Perkhidmatan
Mari Belajar Bahasa
Sebagai IPG yang mempunyai pelajar dari pelbagai bangsa dan bahasa kita sepatutnya mencuba untuk mengetahu perkataan-perkataan asas yang biasa digunakan dalam komunikasi seharian. Sebagai permulaan mari kita mencuba perkataan-perkataan ini.
Latihan 1
Undian ahli
Adakah anda memahami perbezaan konsep kreativiti dan inovasi?

Saya memahami
Saya memahami
90% [26 Undian]

Saya kurang memahami
Saya kurang memahami
3% [1 Undian]

Saya tidak Pasti
Saya tidak Pasti
7% [2 Undian]

Undian: 29
Anda mesti log masuk untuk membuat undian.
Bermula: 12.05.14
Video Pilihan
Twitter IPGKTB
Log masuk
Nama Pengguna

Kata Laluan



Belum menjadi ahli?
KLIK DI SINI untuk mendaftar.

Terlupa kata laluan?
Memerlukan yang baru KLIK DI SINI .
Lokasi Kampus
Sistem Pergerakan Staf
Medina TV Live
Seminar Fiqh Al-Nisa'
Info Aktiviti
Sistem Audit MSISO
Sistem Pantau
Aduan Pelanggan
Shoutbox
You must login to post a message.

13-06-2016 10:38
Salam admin, Boleh tahu bila pengambilan DPLI dibuka? Terima kasih.

15-05-2016 00:34
Maaf, pengambilan guru DPLi setakat ni tiada, terima kasih.

03-05-2016 22:50
Bila pengambilan guru DPLI?

14-04-2016 15:52
salam admin,saya Mohd Fikri Bin Rosli,tumpang tanya bilakah permohonan Diploma Lepasan Ijazah 2016 dibuka,kerana saya memang berminat nak jadi guru..terima kasih.

22-03-2016 09:28
Hi, tumpang tanya. bila DPLI sesi 2016 akan dibuka? agak-agaknya bulan berapa ye? Terima kasih. Smile

Shoutbox Archive
Facebook IPGKTB
Sudut Kesihatan
Urus Tadbir

Pengarah

DR. Haji Sazali bin Yusoff

Ph.D

email: drsazali@ipgktb.edu.my

a

Timbalan Pengarah

En. Mohd Saat bin Abas

M.A

email: timbalan@ipgktb.edu.my

a

Ketua Jabatan Hal Ehwal Pelajar

Encik Ahmad Shukri bin Ghazali

M.A

email: ahmadshukri@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Ilmu Pendidikan

Encik Zarani b. Othman

M.Ed

email: zarani@ipgktb.edu.my

a

Ketua Jabatan Pengajian Melayu

Encik Othaman Bin Ahamad

M.A

email:othman5599@gmail.com

a

Ketua Jabatan Bahasa

Tuan Haji Abdul Latif bin Mustanuddin

M.Sc

email:hjlatifiptb@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Sains Sosial

Encik Aznan bin Harun

B.A(Hons)

email: aznanhr@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Matematik

En. Md. Razhi bin Hassan

B.Sc (Hons)

email: mdrazhi@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Sains

DR. Zainal Abidin bin Abd Hamid

Ph.D

email: kjsains@ipgktb.edu.my

a

Ketua Jabatan Pendidikan Teknik Dan Vokasional

En. Zainuddin bin Ahmad

M.Ed

email: zainuddin@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Teknologi Pendidikan

Tn. Hj. Mohd Dariah bin Ibrahim

M.Ed

email: suriaty_edd@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Pendidikan Islam Dan Moral

DR. Haji Ahmad Sukari bin Mohamed

Ph.D

email: ahmadsukari@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Penyelidikan Dan Inovasi Profesionalisme Keguruan

DR. Hj. Sajap bin Maswan

Ed.D

email: sajap@sajadstudio.info

a

Ketua Jabatan Pendidikan Jasmani Dan Kesihatan

Tn. Hj. Faisal bin Mohd Japeri

B.Ed (Hons)

email: rdeeardy@yahoo.com