Navigasi
Pengguna Di talian
» Tetamu Di Talian: 1

» Ahli Di Talian: 0

» Keseluruhan Ahli: 576
» Ahli Terbaru: norhasliza bt hasan basri
Login Emel Staf
Pautan Utama
Mari Belajar Bahasa
Sebagai IPG yang mempunyai pelajar dari pelbagai bangsa dan bahasa kita sepatutnya mencuba untuk mengetahu perkataan-perkataan asas yang biasa digunakan dalam komunikasi seharian. Sebagai permulaan mari kita mencuba perkataan-perkataan ini.
Latihan 1
Undian ahli
Adakah anda memahami perbezaan konsep kreativiti dan inovasi?

Saya memahami
Saya memahami
100% [4 Undian]

Saya kurang memahami
Saya kurang memahami
0% [0 Undian]

Saya tidak Pasti
Saya tidak Pasti
0% [0 Undian]

Undian: 4
Anda mesti log masuk untuk membuat undian.
Bermula: 12.05.14
Video Pilihan
Media Sosial
  
Log masuk
Nama Pengguna

Kata Laluan



Belum menjadi ahli?
KLIK DI SINI untuk mendaftar.

Terlupa kata laluan?
Memerlukan yang baru KLIK DI SINI .
Demi Masa
Aduan Pelanggan
Shoutbox
You must login to post a message.

28-10-2014 22:40
assalamualaikum...
bila kah program DPLI ambilan terbaru akan dibuka?

09-10-2014 18:56

16-09-2014 14:18
Sila layari portal rasmi Kementerian Pendidikan Malaysia di pautan ini; http://moe.gov.my/
untuk mengetahui info terkini tentang Program DPLI. Harap maklum. Terima kasih.

16-09-2014 13:55
Assalam...bila program DPLI dibuka untuk tahun ini?

15-09-2014 14:39
Assalammualaikum,b
ila program DPLi dibuka untuk tahun ini?

Shoutbox Archive
Miracle
Pengurusan dan Pentadbiran

Pengarah

Tuan Haji Daud bin Md. Saman

B.Ec

email: daudmd.saman@yahoo.com

a

Timbalan Pengarah

Tuan Haji Abu Bakar bin Othman

M.A

email: abubakar.othman54@gmail.com

a

Ketua Jabatan Hal Ehwal Pelajar

Encik Mohd Khalil bin Yusoff

M.A

email: khalilyusoff@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Ilmu Pendidikan

Encik Zainuddin bin Ahmad Redzuan

M.Ed

email: zainuddinjip@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Pengajian Melayu

Encik Othaman Bin Ahamad

M.A

email:othman5599@gmail.com

a

Ketua Jabatan Bahasa

Encik Azizan bin Ariffin

M.Sc

email: azizan6@gmail.com

a

Ketua Jabatan Sains Sosial

Encik Aznan bin Harun

B.A(Hons)

email: aznanhr@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Sains

Dr. Zainal Abidin bin Abd Hamid

Ph.D

email: kjsains@ipgktb.edu.my

a

Ketua Jabatan Matematik

En. Md. Razhi bin Hassan

B.Sc (Hons)

email: mdrazhi@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Teknologi Pendidikan

Pn. Suriaty bt. Md. Aroff

M.Ed

email: suriaty_edd@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Pendidikan Jasmani Dan Kesihatan

Cik Rosyati binti Hussin

B.Ed (Hons)

email: rdeeardy@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Penyelidikan Dan Inovasi Profesionalisme Keguruan

Dr. Hj. Sajap bin Maswan

Ed.D

email: sajap@sajadstudio.info

a

Ketua Jabatan Pendidikan Islam Dan Moral

Encik Zambri bin Ahmad

M.A

email: zambri66@yahoo.com

a

Ketua Jabatan Reka Bentuk dan Teknologi

Tuan Haji Zakaria bin Husain

B.Tech. Ed

email: zbh2mptb@gmail.com

a

Ketua Unit Peperiksaan dan Penilaian

Encik Roslee bin Osman

M.Ed (Ekonomi)

email: kupeperiksaan@ipgktb.edu.my

a

Ketua Unit Kokurikulum

Pn. Hjh. Rohaya binti Ahmad

M.Ed

email: rohayas_67@yahoo.com

a

Ketua Unit Latihan Dalam Perkhidmatan

Encik Rosli bin Saidin

B.Sc (Hons) Ed.

email: kuldp@ipgktb.edu.my

a

Ketua Unit Praktikum

Encik Shahril bin Wanteh

B.Sc

email: swt1803@yahoo.com

a

Ketua Unit Multimedia

Tn. Hj. Mohd Basil bin Kabib @ Hj. Damanhuri

M.Sc (Teknologi Maklumat)

email: mbasil@ipgktb.edu.my

a

Ketua Unit Pembangunan

Encik Mohd Najib Bin Rashid

M.Sc

email: najibiptb@gmail.com

a

Ketua Unit Perhubungan

Tn. Hj. Aminuddin Abd Yazid

M.A

email: aminuddin1961@yahoo.com

a

Ketua Unit Perpustakaan

Encik Idrus bin Jali

M.Ed

email: drusjali@gmail.com

a

Ketua Unit Khidmat Pengurusan

Tuan Haji Azhan bin Yusoff

M.A

email: kukp@ipgktb.edu.my

a

Ketua Unit Pusat Islam

Encik Mohd Hafizan Bin Ab Halim

MA

email: hafizan2u@gmail.com

a

Pegawai Eksekutif Kanan

Puan Noridatol Badriah binti Norizan

email: noridatol.badriah@gmail.com